Воблер Strike Pro Glider відрізняється своєю універсальністю. Маючи досить велику, розміщену під великим кутом прямокутну лопатку Glider 90SP запускається на мінімальній швидкості проводки і має досить активну гру, забезпечуючи при проводці помітний опір. Зазначена властивість дозволяє приманці дуже ефективно працювати на рівномірній проводці та на проводці із зупинками (stop&go), при яких приманка зависає нерухомо в товщі води.
Незважаючи на активну роботу на рівномірній проводці приманка має досить рідкісну для активних приманок властивість - Воблер Strike Pro Glider добре працює на твіччинговій проводці, при якій воблер звиваючись, обертається навколо своєї поздовжньої осі майже на 180 градусів, створюючи сильні відблиски боками, верхньою та нижньою частиною приманки. При ривковій проводці, що складається з серій по 2-4 легкі ривочки, на воблер дуже добре відгукується щука і окунь.
Воблер Strike Pro Glider має гарні для своєї конструкції кастингові характеристики, оснащується високоякісними трійниками і комплектується запасним змінним хвостовим плавцем.
Приманка випускається у версії suspending і, фактично, з урахуванням використання металевого повідця її плавучість близька до нейтральної.
Основні характеристики Воблер Strike Pro Glider 105SP 14.5гр(611T)
Вага (г)14.5
ВиробникStrike Pro
Довжина (мм)106
Країна виробникКитай
Заглиблення (м)0.5-1.0
МодельGlider
Номер кольору611T
ПлавучістьSuspending
Відгуки про Воблер Strike Pro Glider 105SP 14.5гр(611T)
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук
Питання та відповіді (FAQ) Воблер Strike Pro Glider 105SP 14.5гр(611T)